Slide background

Konaklama ve Ulaşım

Konaklama:

22. Finans Sempozyumu 10-13 Ekim 2018 tarihleri arasında Ulu Resort Hotel'de gerçekleşecektir. Konaklamalı ve konaklamasız ücret bilgileri için buraya tıklayınız.

 

Ulu Resort Hotel İletişim Bilgileri

http://www.uluresorthotel.com

Ulu Resort Hotel Mersin İlinin, Anamur ve Silifke ilçelerinin ortasındadır. Anamur ve Silifke’ye mesafesi 45 dakikadır. Adana  Havalimanı’na 210 km, Mersin’e 140 km mesafededir.


Adres:

Yanışlı Mersin

Telefon:

0 (555) 686 9713 (Serpil Hanım)

0 (324) 768 3768


 

Ulaşım:

Havayolu Ulaşımı

Hava yolu ile sempozyuma gelecek olan katılımcıların, Adana Şakirpaşa Havalimanı'nı tercih edilmelerini önermekteyiz. Ücretsiz servis hizmetleri, yalnızca Adana (Şakirpaşa) Havalimanı'ndan sağlanacaktır. Adana (Şakirpaşa) Havalimanı'ndan Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Trabzon, Van ve Lekoşa'ya düzenli seferler yapılmakta olup, diğer illere yapılan seferlerin programına havayolu şirketlerinin aşağıda belirtilen web sitelerinden öğrenilebilir.

 

Türk Hava Yolları

http://www.thy.com

Anadolujet

http://www.anadolujet.com

Atlasjet

http://www.atlasjet.com

Pegasus

http://www.flypgs.com

Onurair

http://www.onurair.com.tr

Sun Express

http://www.sunexpress.com.tr

 

Karayolu Ulaşımı

Mersin-Antalya kara yolunu kullanan tüm otobüs firmaları Sempozyumun gerçekleşeceği Ulu Resort Hotel'in önünden geçmektedir.  Ayrıca, Türkiye'nin tüm illerinden Mersin'e otobüs ile seyahat etmek mümkündür. Mersin’e seyahat hizmeti veren firmalar aşağıda listelenmiştir.

Köksallar Turizm

http://www.dkkoksallar.com

Lüks Mersin Seyahat

http://www.luksmersin.com.tr

Mersin Seyahat

http://www.mersinseyahat.com.tr

Mersin VİF

http://www.mersinvif.com

Mersin Villa Seyahat

http://www.mersinvillaseyahat.com

Kamil Koç Turizm

http://www.kamilkoc.com.tr

Özkaymak Turizm

http://www.ozkaymak.com.tr

Ulusoy Turizm

http://www.ulusoy.com.tr                                 Not: Uçak ile Adana Havalimanına gelen veya Mersin’e otobüs ile gelen katılımcıların Ulu Resort Hotele ulaşması için 10 Ekim 2018 Çarşamba günü aşağıda belirtilen saatlerde ücretsiz servis konacaktır:

Servis Saati

Servis Kalkış Yeri

11:00

Adana Havalimanı

13:00

Adana Havalimanı

15:00

Adana Havalimanı


Servis saatleri dışında Adana, Mersin ve Silifke’ye gelen katılımcılar Güney Akdeniz Seyahat  (http://www.guneyakdeniz.com) firması ile Aydıncık İlçesinde bulunan Ulu Resort Hotel’e ulaşabilirler.